Örme Yatak Kumaşı ürünleri


İleri teknoloji ürünü örme yatak kumaşı makinesi müşterilerine daima en kaliteli uyku keyfi sunmayı hedefleyen Boyteks, 2005 yılında üretimine jakarlı örme yatak kumaşı makinelerini de eklemiştir. Boyteks’in gelişmiş makine parkına eklediği ileri teknoloji ürünü makinelerde üretilen kumaşlar, özel 3 boyutlu yapısı, esnekliği, hacmi ve yumuşaklılığı ile müşterilere her uyku deneyimi sırasında mükemmel bir uyku konforu sunmaktadır. Boyteks örme yatak tesislerinde, single ve double jersey kumaşların yanında velur, supreme, havlu, interlock ve spacer kumaşlarıyla müşterilerine trend yaratacak seçenekler sunmaktadır.

Boyteks örme yatak kumaşı Özel iplik ve özel finish işlemlerinin daha kolay verildiği, desenlerin daha net görüldüğü, dokuma kumaşa göre daha yumuşak, gösterişli, konforlu olmasının yanısıra hava geçirgenliğinin daha yüksek olması sayesinde son yıllarda daha fazla beğenilen ve tercih edilen örme yatak kumaşlarının üretimi Boyteks ürün skalasında her geçen gün daha fazla pay almaktadır.


üretim tesisi İnovasyona verdiği önemle sektöründe dünya liderlerinden biri haline gelen Boyteks, ileri teknoloji ürünü örme yatak kumaşları ile müşterilerine sadece değil kumaşın da ötesinde birbirinden farklı ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Dokuma Yatak Kumaşı ürünleriBoyteks, dokuma yatak kumaşındaki bilgi birikimi, sektörünün gelişmiş imkanları (İplik üretimi, iplik ve kumaş boyama, finish hatları) üretim kapasitesi, geniş ihracat hacmi ve farklı talebleri uygulayabilme olanağıyla bugün sektörünün lideri konumundadır. Boyteks´in ileri teknolojiyle ürettiği dokuma yatak kumaşlarının tüm kalite kontrol prosesleri hammadde girişinden yarı mamül çıkışına kadar üretimin her aşamasında titizlikle gerçekleştirilmektedir. Her uyku ihtiyacına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip Boyteks, iplikten renk seçimine, kompozisyondan desene tasarımın aşamasına özen göstererek trendleri belirliyor.

Desen, kalite ve renk bakımından farklı tasarımların yer aldığı Boyteks´in geniş yatak kumaş yelpazesinin sergilendiği modern showroomda ihtiyacınızı karşılayacak bir yatak kumaşını mutlaka bulacaksınız.

Özel Yatak Kumaşı ürünleri


Biz her uyku ihtiyacının özel olduğuna inanıyoruz. Sağlığın, doğallığın ve iyi bir uykunun insan için önemini çok iyi biliyoruz. Ve hayatlarının 3/1’ini geçiren insanların, yataklardan ve onların üreticilerinden rahatlığın ötesinde uyku problemlerine çözüm üretip uyku kalitesini artıracak öneriler beklediğini de çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle farklı uyku ihtiyaçları için araştırmalarımızı da özel olarak yapıyor, geliştirdiğimiz her inovatif çözümde doğadan ilham alıyor, ona dokunup, onu işliyoruz.

Bunu yaparken yosundan, midye kabuğuna, okaliptus ağacından bambu kamışına, gümüşten süte doğadan insan sağlığına uzanan her şeyi bilimsel yöntemlerle ele alıyor, dünya standartlarında analizler yapıp, konunun uzmanlarının onayını aldıktan sonra ileri teknoloji makinelerde dokuyup siz yatak üreticilerine sunuyoruz. Mükemmel uyku kalitesi için geliştirdiğimiz birbirinden farklı uyku ihtiyacına cevap veren Özel Ürün Konseptleriyle kullanıcılarımıza sadece konforu değil, doğallığı, ferahlığı, güvenliği ve sağlığı da sunuyoruz. Ve tüm bunları mükemmel uyku kalitesi için yapıyoruz...